جعبه ساندویچ

از دیگر محصولات تولیدی تیم رستورال جعبه ساندویچ می باشد. ساندویچ ها نیز امروزه توسط انواع جعبه های مقوایی عرضه می شود. این کار به حفظ سلامت , کیفیت و تازگی ساندویچ ها کمک می کند و آنها را در مدت طولانی تری گرم نگه می دارد. تخصص ما طراحی و ساخت بسته بندی فست فود شامل:
جعبه ساندویچ
جعبه پیتزا
جعبه برگر
جعبه سوخاری و سیب زمینی
و … می باشد.
ما در تولید این جعبه ها از بهترین نوع مقوا و پاکت های کاغذ مانند کرافت , گلاسه , تحریر و … استفاده می کنیم
و کلیه سفارشات شما برای چاپ روی این بسته بندی ها پذیرفته می شود.

جعبه ساندویچ مناسب برای بسته بندی انواع ساندویچ

مواد غذایی خود را به خوبی بسته بندی نمایید تا بتوانید میزان فروش خود را افزایش دهید و مشتریان بیشتری را جذب نمایید. به این ترتیب می توانید سطح فروش خود را به میزان قابل توجهی برسانید. در صورتی که تولید کننده غذاهای فست فود هستید برای عرضه بهتر آنها می توانید با ما مشاوره نمایید همچنین ما در راه اندازی رستوران و فست فود نیز با شما همراه هستیم و هر گونه مشاوره لازم در این زمینه را نیز ارائه می نماییم.
انواع جعبه ساندویچ شامل:
جعبه های ساندویچ مقوایی
جعبه های ساندویچ فومی
می باشد. شما می توانید با توجه به دلخواه و نیاز تان و نوع ساندویچی که تولید می کنید از هر نوع جعبه مقوایی یا فومی استفاده نمایید. اندازه و ابعاد جعبه ساندویچ با توجه به طول ساندویچ انتخاب می شود. این ابعاد بسته به محصول تولیدی شما قابل تغییر می باشد. ما با تیراژ بالا انواع جعبه های فست فود را برای شما عرضه می کنیم و کلیه تبلیغات مورد نظر شما را روی جعبه چاپ نماییم. همچنین طراحی جعبه های مقوایی نیز در تخصص ماست.
برای سفارش انواع جعبه ساندویچ کافیست با ما در مجموعه علیرضا کمالو تماس بگیرید.
قیمت مناسب و کیفیت بالا از مهم ترین مشخصات جعبه ساندویچ و سایر انواع جعبه فست فود ماست.

مشاوره رایگان
Call Now Buttonدریافت مشاوره