جعبه سوخاری

برای سفارش ساخت جعبه سوخاری در انواع مختلف می توانید با مجموعه کمالو تولید کننده انواع جعبه فست فود تماس بگیرید. جعبه های سوخاری در انواع مختلفی طراحی و ساخته می شوند که می توان به:
جعبه سوخاری سه تکه
جعبه سوخاری پنج تکه
جعبه سوخاری سالن
جعبه سوخاری ناگت
جعبه سوخاری بیرون بر
اشاره نمود.
غذاهای گریل شده یا سوخاری با توجه به این تماس زیادی با ظرف خود دارند نیاز به یک بسته بندی کاملا بهداشتی برای عرضه به دست مشتری را دارند ضمن اینکه حفظ دمای اولیه این غذاها نیز بسیار موثر است. از این رو می توان برای عرضه غذاهای گریل شده از جعبه های مقوایی بهداشتی استفاده نمود. تولید این جعبه های مقوایی در مجموعه تخصصی رستورال انجام می شود.

مشخصات جعبه سوخاری برای بسته بندی

جعبه های سوخاری از آنجا که احتمال پس دادن روغن به این جعبه ها از طرف مواد غذایی وجود دارد باید در مقابل روغن مقاوم باشند و خراب نشوند. در مجموعه علیرضا کمالو امکان تولید جعبه های مقوایی سفره ای , مربعی و … وجود دارد باز و بسته شدن سریع این جعبه ها برای افزایش سرعت تولید توسط تولید کنندگان باید به خوبی در طراحی این جعبه ها رعایت شود. اگر می خواهید غذاهای خود را به صورت تازه , داغ و ترد به دست مشتری برسانید از انواع جعبه های فست فود تولید شده در مجموعه رستورال استفاده نمایید.

از مهمترین ویژگیهای جعبه های مقوایی ما :
بهداشتی بودن
سازگاری با محیط زیست
حداقل فضا برای انبارش
قابل بازیافت
طراحی زیبا و منحصر به فرد
و آماده سازی آسان
این جعبه ها می باشد. شما می توانید از این جعبه ها در بسته بندی چند مدل غذا نیز استفاده نمایید. ابعاد و اندازه این جعبه ها نیز با توجه به درخواست شما به صورت سفارشی قابل تغییر است. با یک بسته بندی لوکس و زیبا همراه با نام تجاری تان یک غذای خوشمزه , تازه و سالم را به مشتریان تان عرضه نمایید.
کافیست با ما در تماس باشید و با ما در این زمینه مشاوره نمایید.

مشاوره رایگان
Call Now Buttonدریافت مشاوره