جعبه کودک

طراحی جعبه کودک یک روش بسیار خلاقانه در راستای جذب مشتریانی است که دارای فرزند هستند و این روش می تواند در جذب چنین خانواده هایی بسیار موفق عمل نماید. این یک نوع جعبه غذاست که مخصوص کودکان طراحی می شود و می تواند با طرح های جالب خود توجه کودکان را به خود جلب نماید. روش های خلاقانه و استفاده از ذوق و سلیقه در طراحی جعبه کودک اهمیت زیادی دارد. این جعبه ها در تیم علیرضا کمالو با ایده های بسیار جالب و محبوب برای کودکان طراحی می شوند.

ویژگی های جعبه کودک

جعبه کودک یک جعبه طرح دار است که در اشکال مختلف و سایزهای متفاوت طراحی و تولید می شود و به دلیل استفاده از طراحی های مورد علاقه کودکان باعث جذب آنها می شود. از این جعبه برای پذیرایی از کودک در سالن رستوران یا فست فود استفاده می شود. این جعبه ها از تصاویری که کودکان به آنها علاقه دارند استفاده می کند و دارای رنگ بندی های شاد و زنده است از این رو می تواند نظر کودکان را به خود جلب نماید. همچنین شکل و ظاهر این جعبه ها نیز می تواند در جلب نظر کودک موثر باشد. این جعبه ها اشکال مختلفی دارند که بسته به سلیقه طراح می تواند متفاوت باشند.

به عنوان مثال می توان جعبه کودک را به صورت یک:
اتومبیل
کمد
اسباب بازی محبوب
و … با طرح هایی از شخصیت های کارتونی طراحی نمود.

طراحی جعبه مخصوص کودک

مانند تمامی انواع جعبه های غذا کیفیت متریال به کار رفته در تولید جعبه کودک باید بسیار خوب باشد زیرا مقوای به کار رفته در ساخت این جعبه ها به صورت مستقیم با مواد غذایی داغ در ارتباط است و کودک از این مواد غذایی استفاده می کند از این جهت برای سلامت کودکان که بسیار حساس نیز می باشند باید از مقوای بهداشتی استفاده نمود. مجموعه کمالو دارای تیم تخصصی برای طراحی انواع جعبه غذا برای کودکان می باشد. این تیم با شناخت کافی از علایق کودکان اقدام به تولید انواع جعبه کودک نموده است. شما می توانید با جلب نظر کودکان بهترین تبلیغات را برای رستوران و فست فود خود داشته باشید.
این جعبه ها می تواند به صورت درب دار و بدون درب طراحی شوند.
و ابعاد آنها بسته به نیاز سفارش دهنده و میزان حجم مورد نیاز دارد.
برای سفارش انواع جعبه مخصوص غذای کودک کافیست با ما در تیم رستورال تماس بگیرید.

مشاوره رایگان
Call Now Buttonدریافت مشاوره