پک رستوران

جعبه یا پک رستوران یکی از پرکاربردترین محصولات در رستوران ها , فست فودها, آشپزخانه ها , کترینگ ها و ... می باشد. این جعبه ها در اندازه های مختلف و ابعاد گوناگون و در شکل ها و فرم های متنوع قابل طراحی و تولید است. مزیت مهم استفاده از پک رستوران برای ارائه غذا به مشتری این است که شما دیگر نیازی به استفاده از دستگاه بسته بندی برای پک و بسته بندی نمودن غذا ندارید و به راحتی می توانید غذا را در جعبه های آماده قرار دهید و بسته بندی نمایید. همچنین شما نام و نشان و برند رستوران خود را می توانید روی پک رستوران خود طراحی و چاپ نمایید.
و این پک ها با طراحی دلخواه شما و برند شما در دست مشتری قرار می گیرد.
این یکی از روش های تبلیغات رستوران و برندسازی برای رستوران است.

پک رستوران و مزیت های استفاده از آن

اگر هنوز هم از روش های سنتی مثل کیسه های نایلونی برای ارائه غذای خود به مشتری استفاده می کنید حتما تا کنون برای تان اتفاق افتاده است و یا دیده باشید که این کیسه به دلیل عدم مقاومت کافی ممکن است پاره شوند و یا در بین راه غذای مشتری به علت پاره شدن کیسه پلاستیکی شکل ناخوشایندی به خود بگیرد و یا بیرون بریزد.
اما داشتن پک رستوران این مشکلات را ندارد
و اگر در تولید آن از متریال با کیفیت و بهداشتی استفاده شود.
از کیسه های پلاستیکی خیلی بهتر و مقاوم تر خواهند بود.
از این رو برای سفارش انواع پک رستوران در اندازه دلخواه تان می توانید با ما در مجموعه کمالو تماس بگیرید و سفارش خود را اعلام نمایید. ما با به کارگیری تیم تخصصی چاپ و بسته بندی خود بهترین پک رستوران را برای شما آماده می کنیم. همچنین برای سفارش انواع جعبه غذا نیز می توانید با ما در تماس باشید. ما برای دیده شدن شما روش های نوینی را به کار می بریم و با بهترین ایده ها آماده انجام تبلیغات رستوران و فست فود شما هستیم و نام برند شما را به صورت ماندگار در ذهن مشتری تداعی می کنیم.

مشاوره رایگان
Call Now Buttonدریافت مشاوره