کاغذ مومی

کاغذ مومی یا کاغذ روغنی از تولیداتی است که در مجموعه کمالو برای رستوران دارن و مدیران فست فود ارائه می شود. با این نوع کاغذ می توان انواع محصولات غذایی روغنی را با روش ساده و آسان به مشتری عرضه نمود. ابعاد کاغذ مومی با توجه به سفارش مشتری در نظر گرفته می شود و هیچ محدودیتی در این مورد وجود ندارد. که این ابعاد نیز بسته به آن غذایی دارد که مشتری تولید می نماید. شما می توانید انواع کاغذ مومی چند رنگ را متناسب با رنگ بندی لوگوی خود داشته باشید کافیست با ما در مجموعه کمالو تماس بگیرید و سفارش خود را اعلام نمایید. قابل ذکر است که استفاده از کاغذهای رنگی هیچ گونه اثری روی کیفیت مواد غذایی ندارد و طعم و مزه آن را تغییر نمی دهد.

کاربردهای متنوع کاغذ مومی

از این کاغذها می توان برای پیچیدن انواع:
ساندویچ
همبرگر
سیب زمینی سرخ شده
و انواع غذاها و شیرینی
استفاده نمود. از آنجا که این کاغذها به طور مستقیم با مواد غذایی در ارتباط هستند باید از مواد اولیه بهداشتی تولید شوند تا باعث مسمومیت و اثر سوء روی مواد غذایی نگردند. از کاربرد دیگر کاغذ مومی استفاده از آن برای کف سینی است. این کاغذها برای کف سینی ها در ابعاد مختلف تولید می شوند . استفاده از کاغذهای روغنی به جای کاغذ معمولی برای ایجاد رطوبت در کاغذ جهت محافظت بیشتر از مواد غذایی انجام می گیرد. این کار طعم و مزه غذاها را نیز حفظ می کند و ماندگاری آنها را افزایش می دهد.

کاغذهای مومی معمولا در دو نوع:
کاغذ تر
و کاغذ خشک
تولید می شود که کاغذ خشک بیشتر برای غذاهای گرم اعم از ساندویچ و پوشش جعبه های پیتزا به کار می رود. و برای بسته بندی مواد غذایی یخچال از کاغذ های مومی مرطوب استفاده می شود که یک پوشش بسته بندی عالی به شمار می آید. برای سفارش انواع کاغذ مومی کافیست با ما در مجموعه کمالو تماس بگیرید این مجموعه دارای تیم تخصصی طراحی و چاپ بوده و از بهترین متریال باری تولید کاغذ مومی و سایر محصولات خود مثل جعبه های غذا استفاده می کند.

مشاوره رایگان
Call Now Buttonدریافت مشاوره